Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Karbowiak, 2542

Kilka słów o beneficjencie

Aleksander Karbowiak
POMÓŻ MI STANĄC NA NOGI
Nazywam się Aleksander Karbowiak, mam 32 lata. W 2013 r uległem wypadkowi, w wyniku którego doznałem urazu kręgosłupa szyjnego na wysokości kręgu C6, z czym wiąże się porażenie czterokończynowe. Dzięki stałej rehabilitacji dużo osiągnąłem, a mianowicie odzyskałem siłę w rękach oraz stan mój i ogólna kondycja są coraz lepsze...
Nazywam się Aleksander Karbowiak, mam 32 lata. W 2013 r uległem wypadkowi, w wyniku którego doznałem urazu kręgosłupa szyjnego na wysokości kręgu C6, z czym wiąże się porażenie czterokończynowe. Dzięki stałej rehabilitacji dużo osiągnąłem, a mianowicie odzyskałem siłę w rękach oraz stan mój i ogólna kondycja są coraz lepsze. Wierzę, że mam szansę stanąć na nogi o własnych siłach, być samodzielnym i aktywnym jak przed wypadkiem. Aby jednak odzyskać sprawność potrzebuję długotrwałej, intensywnej rehabilitacji oraz odpowiedniego sprzętu ortopedycznego. Wszystko to jest jednak bardzo kosztowne i moje środki finansowe są niewystarczające. Zwracam się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe na dalszą rehabilitację, która pomoże mi wrócić do sprawności. Będę wdzięczny za każdą małą złotówkę i dam z siebie wszystko, aby osiągnąć zamierzone cele i nie poddać się w walce o jak największą samodzielność.Dzięki otrzymanej pomocy z Waszej strony mogłem rehabilitować się na najnowocześniejszym sprzęcie takim jak lokomat i egzoszkielet. Dziękując za dotychczasową pomoc finansową mam nadzieję, że nadal będziecie mnie wspierać w rehabilitacji i leczeniu.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Karbowiak, 2542 pomogą mi Państwo spełnić mój cel, jakim jest powrót do pełnej sprawności.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: