Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sinożeńska, 2505

Kilka słów o beneficjencie

Danuta Sinożeńska
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CODZIENNYMI TRUDNOŚCIAMI
Mam na imię Danuta i mam 60 lat. Od 1997 roku zmagam się z różnymi chorobami.
W 2009 roku amputowano mi nogę wraz z biodrem. Choruję na martwicę kości, obecnie jestem skazana na wózek inwalidzki do końca moich dni. Mam kłopoty z wykonywaniem zwykłych, codziennych czynności. Jestem bardzo schorowana – choroby atakują różne organy wewnętrzne. Mimo tego staram się nie okazywać po sobie, że cierpię z powodu myśli o ciągle postępującej chorobie, na którą nie ma leku. Bardzo proszę ludzi o dobrym sercu, aby pomogli mi choć trochę ulżyć w codziennym cierpieniu i zmaganiach z chorobą.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SINOŻEŃSKA, 2505 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: