Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Lewczuk, 2499

Kilka słów o beneficjencie

Sebastian Lewczuk
Witam! Nazywam się Sebastian Lewczuk, mam 44 lata. Choruję na Stwardnienie Rozsiane od 1998 roku. Jestem ojcem 9 letniego chłopca. Niestety jest bardzo dużo miejsc, w które nie jesteśmy w stanie razem dotrzeć...
Witam! Nazywam się Sebastian Lewczuk, mam 44 lata. Choruję na Stwardnienie Rozsiane od 1998 roku. Jestem ojcem 9 letniego chłopca. Niestety jest bardzo wiele miejsc, w które nie jesteśmy w stanie razem dotrzeć. Dzisiaj mogę przejść o dwóch kulach w granicach 50 m. Marzę o wózku elektrycznym, który otworzyłby dotąd niedostępne miejsca, tj. parki, centra handlowe, duże sklepy, kina czy duże place zabaw. Zwiększając zasięg będę bardziej samodzielny. Bardzo proszę o wsparcie finansowe, które spożytkuje na usprawnienie swojego funkcjonowania fizycznego. Sprzęt rehabilitacyjny, rehabilitacja oraz usprawnienie codziennego poruszania są dla mnie priorytetem. Bardzo dziękuję za pomoc.Świat jest pełen Dobrych Ludzi, czasami jedna decyzja może zmienić czyjeś całe życie. Pozdrawiam ciepło Sebastian
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lewczuk, 2499 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: