Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Surma, 2498

Kilka słów o beneficjencie

Wiktoria Surma
POMÓŻ MAŁEJ WIKUSI W WALCE Z CHOROBĄ
Szanowni Państwo! Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową na lekarstwa i rehabilitację dla naszej córeczki Wiktorii Surma, która od urodzenia choruje na astmę oskrzelową wczesnodziecięcą...
Szanowni Państwo! Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową na lekarstwa i rehabilitację dla naszej córeczki Wiktorii Surma, która od urodzenia choruje na astmę oskrzelową wczesnodziecięcą. Obecnie Wiktoria ma 5 lat. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Z powodu częstych napadów duszności konieczne jest stałe podawanie leków, a także rehabilitacja. Dlatego w imieniu Wikusi i naszym prosimy o każdą złotówkę przekazaną na nasze dziecko. Bardzo prosimy wszystkie osoby, którym los chorych dzieci nie jest obojętny, o przekazanie 1% podatku lub darowizny na rzecz Wikusi.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Surma, 2498 pomagacie Państwo naszej córeczce w walce z chorobą. Za każdą przekazaną złotówkę serdecznie dziękujemy. Rodzice Wikusi

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: