Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Przybyło, 2463

Kilka słów o beneficjencie

Edyta Przybyło
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Edyta Przybyło. Urodziłam się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Poruszam się o kulach, czasem na wózku inwalidzkim.
Moja niepełnosprawność wymaga ciągłej rehabilitacji. Jeśli przerywam ćwiczenia efekty wcześniejszej pracy zanikają. Udawało mi się już poruszać bez kul. Upadek i złamanie spowodowało, że znowu muszę ich używać. Tylko systematyczna rehabilitacja daje szansę na samodzielność. Każdego dnia walczę o sprawność. Proszę o wsparcie, każda złotówka zwiększa moją szansę na sprawność.
Przekazując 1% lub darowiznę na rzecz Fundacji Avalon z dopiskiem PRZYBYŁO, 2463 pomagacie mi Państwo w zmaganiach z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: