Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Puchała, 2437

Kilka słów o beneficjencie

Radosław Puchała
PAMIĘTAJCIE O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT !!!
Mam na imię Radek, niedawno zachorowałem na cukrzycę typu 1. Cukrzyca to bardzo podstępna, przewlekła i niestety nieuleczalna choroba, która niesie ze sobą ogromne zagrożenie każdego dnia...
Mam na imię Radek, niedawno zachorowałem na cukrzycę typu 1. Cukrzyca to bardzo podstępna, przewlekła i niestety nieuleczalna choroba, która niesie ze sobą ogromne zagrożenie każdego dnia. Wymaga pomiaru poziomu cukru około 10 razy na dobę, podawania insuliny poprzez wstrzykiwanie w dawce odpowiedniej do poziomu cukru i spożywanych posiłków przeliczanych wagowo na wymienniki węglowodanowe. Jestem nastolatkiem i chciałbym żyć i funkcjonować jak większość moich rówieśników. Teraz uczę się jak obsługiwać pompę insulinową – do tej pory dzielnie znosiłem zastrzyki. Ode mnie wiele zależy – moje zdrowie, moja edukacja, moja aktywność. Stałe leki, odpowiednia dieta, częste badania i specjalistyczna opieka są mi bardzo potrzebne, abym mógł żyć tak jak inne dzieci. Zmagania z cukrzycą to bardzo trudna i kosztowna walka. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację. Wypracowuję swój styl życia z cukrzycą. Trzymajcie za mnie kciuki i wspierajcie mnie !
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Puchała, 2437 pomagacie mi w moich codziennych zmaganiach z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: