Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ślusarz, 2419

Kilka słów o beneficjencie

Zbigniew Ślusarz
Nazywam się Zbigniew Ślusarz, mam 55 lat. W wieku 18 lat przeszedłem poważną operację guza mózgu i to właśnie po tej operacji stan mojego zdrowia bardzo się pogorszył...
Nazywam się Zbigniew Ślusarz, mam 55 lat. W wieku 18 lat przeszedłem poważną operację guza mózgu i to właśnie po tej operacji stan mojego zdrowia bardzo się pogorszył. W 2005 roku przeszedłem wirusowe zapalenie mózgu, a w 2011r. udar mózgu. Po przebytej chorobie mam problemy z pamięcią i poruszaniem się, dodatkowo choruję na padaczkę oporną na leczenie.Kontynuacja leczenia wymaga dużych środków finansowych, których nie mam. Staram się walczyć z chorobami i nie poddawać się, chociaż często jest ciężko.
Przekazując swój 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ślusarz,2419 dajecie mi Państwo możliwość dalszego leczenia, za co z góry dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: