Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Olbryś, 2414

Kilka słów o beneficjencie

Aleksandra Olbryś
POMÓŻ OLI W WALCE Z CHOROBĄ
Ola ma dziś 5 lat. Mimo, że urodziła się z zespołem Downa, nie przeszkadza jej to śmiać się i bawić jak inne dzieci...
Ola ma dziś 5 lat. Mimo, że urodziła się z zespołem Downa, nie przeszkadza jej to śmiać się i bawić jak inne dzieci. Jest bardzo pogodnym i wyjątkowym dzieckiem, którego jest wszędzie pełno i które tryska dziecięcą radością i optymizmem. Niestety, mimo że Ola obdarzona jest wielkim uczuciem, to nie wystarczy, by mogła prawidłowo się rozwijać. Do zapewnienia jej szans na szczęśliwe życie niezbędna jest 24-godzinna opieka i stała rehabilitacja, która wspomaga jej psychofizyczny rozwój. Leczenie i rehabilitacja przynoszą widoczne efekty, dzięki którym Ola z dnia na dzień robi coraz większe postępy, stając się coraz bardziej samodzielną dziewczynką. Niestety, koszty jej codziennego leczenia i rehabilitacji wymagają coraz większych nakładów finansowych i w znacznym stopniu przekraczają możliwości finansowe rodziców.Przerwanie leczenia spowoduje, że Ola przestanie się tak dobrze rozwijać, a lata jej ciężkiej pracy pójdą na darmo. Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka o wsparcie leczenia naszej córeczki.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Olbryś, 2414 pomagają Państwo Oli mierzyć się z rzeczywistością. To dzięki Państwa pomocy Ola będzie mogła dalej się rozwijać i mimo swojej choroby czerpać z życia to, co najlepsze. Serdecznie dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: