Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kamiński, 2289

Kilka słów o beneficjencie

Rafał Kamiński
POMÓŻ RAFAŁOWI W WALCE Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
Proszę o wsparcie dla Rafała...
Proszę o wsparcie dla Rafała.Mój syn Rafał uległ bardzo poważnemu wypadkowi w 2011 roku doznając rozległych obrażeń czaszkowo-mózgowych. Był pod opieką hospicjum przez jakiś czas. Jako matka jestem przy nim przez 24h. Opiekuję się nim i daję mu to co najlepsze, czyli moją miłość. Niestety to za mało. Obecnie mojego syna Rafała sadzamy z pielęgniarką na łóżku.  Moim marzeniem jest aby usiadł na wózku i powiedział do mnie "Mamo", lecz do tego potrzeba więcej rehabilitacji na którą mnie nie stać. Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie finansowe w celu opłacenia synowi rehabilitacji.  Z góry dziękuję za każdą pomoc. Bogumiła Kamińska.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kamiński 2289 pomagacie nam Państwo w walce o zdrowie i życie mojego syna.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: