Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wrzeszcz, 2244

Kilka słów o beneficjencie

Przemysław Wrzeszcz
PROSZĘ O WSPARCIE W WALCE Z CODZIENNYMI ZMAGANIAMI
Nazywam się Przemysław Wrzeszcz. Urodziłem się w 1972r. Od wczesnego dzieciństwa cierpię na MPD czterokończynowe. Z wiekiem schorzeń przybywa.
Obecnie mam także niewydolność nerek, nadciśnienie oraz kłopoty z układem trawiennym. Często wałczę z silnymi bólami. Mimo tych wszystkich dolegliwości staram się cieszyć życiem. W mojej duszy zawsze grała muzyka, a głowa była pełna marzeń. Mam bardzo dobry słuch muzyczny. Komponuję, piszę teksty. Marze o wydaniu własnej płyty oraz o niewielkiej choćby samodzielności. Niestety wymagam całodobowej opieki, co wiąże się z dużymi kosztami.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WRZESZCZ, 2244 wspieracie Państwo mnie w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: