Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wiśniewska, 2202

Kilka słów o beneficjencie

Daria Wiśniewska
POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH O ZDROWIE
Mam na imię Daria, mam 35 lat. Mieszkam w Łodzi. Od 4 roku życia choruję na KOSTNIEJĄCE ZAPALENIE MIĘŚNI (FOP). Jest to choroba postępująca i nieuleczalna.
FOP unieruchomiła mnie w jednej pozycji, której już nigdy nie zmienię (pozycja stojąca, nie mogę nawet usiąść gdyż dodatkowe kości zablokowały moje stawy). Z trudem ale mogę się jeszcze poruszać o własnych siłach, przy pomocy specjalnej laski. Pieniądze, które uda mi się zebrać zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zakupów sprzętu rehabilitacyjnego i lekarstw.
Przykazując 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wiśniewska, 2202 wspierają mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu - dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: