Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Błaszczyk, 2099

Kilka słów o beneficjencie

Monika Błaszczyk
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!
Witam. Mam 29 lat, cztery lata temu zdiagnozowano u mnie SM, dla niewtajemniczonych oznacza to po prostu wyrok... stwardnienie rozsiane. Najpierw przychodzi strach, załamanie, później wyparcie, na koniec akceptacja...
Witam. Mam 29 lat, cztery lata temu zdiagnozowano u mnie SM, dla niewtajemniczonych oznacza to po prostu wyrok... stwardnienie rozsiane. Najpierw przychodzi strach, załamanie, później wyparcie, na koniec akceptacja. Do tej pory żyłam na etapie wyparcia z prostej przyczyny; cudem udało mi się dostać do programu klinicznego, w którym badają dobry lek hamujący rozwój choroby. Niestety próba się kończy, niedługo lek będzie dostępny dla "wszystkich"..., z tym że koszt miesięcznej kuracji będzie wynosił minimum 5000,- koszmar... Dlatego proszę o pomoc. Chcę żyć normalnie nie czekając na kolejny rzut, chcę żyć i cieszyć się z tego, a nie przyjmować bolesne zastrzyki, które podawane są w stanach terminalnych, kiedy choroba się rozwinie i tylko te są refundowane. Nikt w naszym Państwie nie myśli, żeby zapobiegać postępom choroby, żeby dać ludziom nie tylko zamożnym nadzieję, że ich życie nie zamieni się w koszmar, jaki niesie za sobą powolne obumieranie mózgu.  
Akceptacja w moim przypadku oznacza walkę, walkę o siebie... Proszę, pomóżcie mi tą walkę wygrać przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Błaszczyk, 2099.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: