Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ochrymiuk, 2043

Kilka słów o beneficjencie

Emil Ochrymiuk
Mam na imię Emil, mam 30 lat. W 2012 r. uległem wypadkowi komunikacyjnemu. Złamałem kręgosłup na poziomie piersiowym, w wyniku czego jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół...
Mam na imię Emil, mam 30 lat. W 2012 r. uległem wypadkowi komunikacyjnemu. Złamałem kręgosłup na poziomie piersiowym, w wyniku czego jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Wypadek spowodował, że musiałem przerwać pracę, zmienić diametralnie dotychczasowe życie rodzinne i towarzyskie. Od roku próbuję odnaleźć się w nowej sytuacji, poruszając się na wózku inwalidzkim. Dalsza rehabilitacja pozwoli mi na uzyskanie możliwie największej sprawności i usamodzielnienie się. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na zakup kosztownych sprzętów rehabilitacyjnych i samej rehabilitacji domowej oraz wyjazdów do specjalistycznych ośrodków rehabilitacyjnych.POMÓŻ MI ZMIENIĆ ŻYCIE NA LEPSZE!Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ochrymiuk,2043 pomożecie mi Państwo zmienić życie na lepsze. Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: