Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wojtasik, 2035

Kilka słów o beneficjencie

Robert Wojtasik
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Robert Wojtasik, od 10 roku życia choruję na Rdzeniowe Porażenie Spastyczne, a w 2012 r. dodatkowo rozpoznano u mnie ciężką Miastenię Rzekomoporaźną. Dla ratowania zdrowia przeszedłem zabieg tymektomii (usunięcie grasicy)...
Witam wszystkich. Nazywam się Robert Wojtasik, od 10 roku życia choruję na Rdzeniowe Porażenie Spastyczne, a w 2012 r. dodatkowo rozpoznano u mnie ciężką Miastenię Rzekomoporaźną. Dla ratowania zdrowia przeszedłem zabieg tymektomii (usunięcie grasicy). Z powodu tych schorzeń mam niedowład kończyn dolnych oraz górnych i poruszam się na wózku inwalidzkim. Pomimo swej niepełnosprawności jestem osobą aktywną, pracuję i chcę pracować, bo czuję się potrzebny i mam dla kogo żyć. Środki zgromadzone na subkoncie chcę przeznaczyć na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, leki, codzienną rehabilitację, koszty związane z dojazdem do szpitali i lekarzy oraz na środki potrzebne w codziennej egzystencji. Rzeczy te są mi bardzo potrzebne, bym czuł się mniej zależny od innych i bardziej szczęśliwy. Trudno jest mi prosić o pomoc dla samego siebie, jednak wciąż wierzę w dobroć i bezinteresowność ludzi dobrej woli.  Pozdrawiam i z góry dziękuję za okazane wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojtasik, 2035 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o niezależność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: