Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Witos-Eze, 1971

Kilka słów o beneficjencie

Dagmara Witos-Eze
POMÓŻ MI OSIĄGAĆ KOLEJNE SUKCESY!
Nazywam się Dagmara Witos-Eze. Gdy miałam 12 lat, zachorowałam na wirusowe zapalenie rdzenia kręgowego...
Nazywam się Dagmara Witos-Eze. Gdy miałam 12 lat, zachorowałam na wirusowe zapalenie rdzenia kręgowego. Skutkiem tej choroby jest całkowity niedowład lewej nogi oraz osłabienie prawej. Chodzę przy pomocy kuli, a na dłuższych dystansach korzystam z wózka.Pomimo mojej niepełnosprawności nie poddaję się - jestem osobą bardzo aktywną i towarzyską. Pracuję, jestem mamą, uprawiam szermierkę na wózku, jestem florecistką i szpadzistką;m.in. brązową medalistką Paraolimpiady w Atenach oraz wielokrotną medalistką Mistrzostw Świata i Europy. Sport pozwala mi osiągać kolejne sukcesy i realizować marzenia, ale jest też dla mnie pewną formą rehabilitacji.Swoją postawą staram się na co dzień udowadniać, że niemożliwe jest możliwe.Przekazując 1% podatku lub darowiznęFundacji AVALON z dopiskiem Witos-Eze, 1971wspieracie mnie Państwo w moich codziennych zmaganiach, moją rehabilitację i możliwość samodzielnego funkcjonowania.Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: