Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Trętowska, 1939

Kilka słów o beneficjencie

Anna Trętowska
PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z CHOROBĄ
Witam. Nazywam się Anna Trętowska. Mam 25 lat, od ponad sześciu lat choruję na cukrzycę typu 1...
Witam. Nazywam się Anna Trętowska. Mam 25 lat, od ponad sześciu lat choruję na cukrzycę typu 1. Dopiero od kilkunastu miesięcy leczę się za pomocą pompy insulinowej, wcześniej musiałam robić zastrzyki z insuliną kilka razy dziennie. Pompa bardzo ułatwia mi życie, niestety jest droga w utrzymaniu. Moja choroba wymaga wielu poświęceń i sporych, miesięcznych wydatków. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Za okazane wsparcie serdecznie dziękuję.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Trętowska, 1939 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: