Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Magnes, 1934

Kilka słów o beneficjencie

Agnieszka Magnes
WSPOMÓŻ AGNIESZKĘ W POWROCIE DO ZDROWIA
Szanowni Państwo, zwracamy się z prośbą o pomoc dla Agnieszki Magnes. Aga w kwietniu 2012 r. po porodzie doznała dwóch wylewów krwi do mózgu.
W śpiączce przebywała 7 miesięcy. Nieustannie prowadzona terapia przynosi rezultaty. Agnieszka powoli odzyskuje świadomość i ruchowość. Nie byłoby to możliwe bez Państwa wrażliwości i pomocy. Agnieszka pokonała już wiele barier i przeciwności. Widać już jak się cieszy gdy ma przy sobie synka Teodora. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację oraz poprawę jej komfortu życia.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MAGNES, 1934 wspierasz Agnieszkę w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: