Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Magnes, 1934

Kilka słów o beneficjencie

Agnieszka Magnes
POMÓŻ AGNIESZCE W POWROCIE DO ZDROWIA
Szanowni Państwo. Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Agnieszki Magnes. Aga ma 32 lata. W kwietniu 2012 r. w wyniku powikłań okołoporodowych doznała dwóch wylewów krwi do mózgu...
Szanowni Państwo. Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Agnieszki Magnes. Aga ma 32 lata. W kwietniu 2012 r. w wyniku powikłań okołoporodowych doznała dwóch wylewów krwi do mózgu. W śpiączce przebywała 7 miesięcy. Nieustannie prowadzona terapia przynosi rezultaty. Agnieszka powoli odzyskuje świadomość i ruchowość. Nie byłoby to możliwe bez Państwa wrażliwości i pomocy. Dzięki intensywnym staraniom rodziny oraz lekarzy, licznym operacjom i zabiegom, Agnieszka pokonała już wiele barier. Widać już jak się cieszy gdy ma przy sobie synka, jak się do niej przytula. Przed nią jeszcze długa droga , którą ma szansę pokonać z Państwa pomocą.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Magnes, 1934 pomożecie Państwo Agnieszce w powrocie do zdrowia. Jesteśmt wdzięczni za wszelką dotychczasową pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: