Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Walewski, 1933

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Walewski
Tomek urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną – brakiem 16% trzynastego chromosomu (nie ma w bazie chorych osoby z takim samym defektem). Ubytek tego genu nie pozwala na prawidłowy rozwój umysłowy i fizyczny oraz powoduje powstawanie nowotworów: oczu, kości długich i płuc...
Drodzy Państwo, zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszego 26-letniego syna Tomasza. Tomek urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną – brakiem 16% trzynastego chromosomu (nie ma w bazie chorych osoby z takim samym defektem). Ubytek tego genu nie pozwala na prawidłowy rozwój umysłowy i fizyczny oraz powoduje powstawanie nowotworów: oczu, kości długich i płuc. Tomek jest po operacji usunięcia prawego oka z powodu siatkówczaka. My musimy mu zapewnić na własny koszt stałą opiekę, systematyczną rehabilitację i terapię, ponieważ placówki wsparcia dla osób po 24 roku życia nie zapewniają indywidualnych zajęć.Szansą na lepsze życie Tomka jest poprawa Jego rozwoju umysłowego, którą można uzyskać turnusami rehabilitacyjnymi i terapią z delfinami. Koszty tej terapii są bardzo wysokie i przekraczają nasze możliwości finansowe – cena jednego turnusu to ok. 25000,00 zł. Wierzymy jednak, że dzięki Państwa pomocy Tomek będzie mógł kontynuować indywidualną rehabilitację, terapię z delfinami i mieć szansę na lepsze życie. Za Państwa dar serca z góry dziękujemy - Rodzice Tomka
To wszystko może się zdarzyć tylko dzięki Państwa hojności i chęci przekazania 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Walewski,1933.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: