Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łukawski, 1889

Kilka słów o beneficjencie

Maciej Łukawski
U naszego syna Maćka stwierdzono autyzm dziecięcy, wysoko rokujący, co daje bardzo duże szanse na to, że dziecko dogoni w nauce i funkcjonowaniu swoich rówieśników.
Maciuś jest dzieckiem bardzo wesołym i ciekawym świata, lecz trochę w nim zagubionym. Terapia, w której uczestniczy, pomaga mu się odnaleźć w tym świecie. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na dalsze leczenie, rehabilitację Maćka.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŁUKAWSKI,1889 pomagacie Maciusiowi w jego codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: