Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łukawski, 1889

Kilka słów o beneficjencie

Maciej Łukawski
U naszego 7-letniego synka Maciusia stwierdzono autyzm dziecięcy wysoko rokujący, co daje bardzo duże szanse na to, że dziecko dogoni w nauce i funkcjonowaniu swoich rówieśników...
U naszego 7-letniego synka Maciusia stwierdzono autyzm dziecięcy wysoko rokujący, co daje bardzo duże szanse na to, że dziecko dogoni w nauce i funkcjonowaniu swoich rówieśników. Maciuś jest dzieckiem bardzo wesołym i ciekawym świata, lecz trochę w nim zagubionym. Terapia, w której uczestniczy, pomaga mu się odnaleźć w tym świecie.Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na dalsze leczenie, a w szczególności na rehabilitację Maciusia.Rodzicie Maciusia
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łukawski,1889 pomagacie Państwo Maciusiowi w jego codziennych zmaganiach, za co z góry dziękujemy.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: