Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zambrowski, 1785

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Zambrowski
POMÓŻ MI ŻYĆ NORMALNIE!
Nazywam się Tomasz Zambrowski, mam 43 lat. Od kilku lat choruję na miażdżycę zarostową tętnic. W wyniku choroby amputowano mi obydwie nogi na wysokości ud. Niestety, choroba postępuje a leczenie nie jest tanie...
Nazywam się , mam 42 lat. Od kilku lat choruję na miażdżycę zarostową tętnic. W wyniku choroby amputowano mi obydwie nogi na wysokości ud. Niestety, choroba postępuje a leczenie nie jest tanie.Dzięki Państwa pomocy udało mi się zakupić protezy nóg. Niestety, pojawiły się trudności w chodzeniu i potrzebna jest ciągła rehabilitacja, która jest kosztowna. Również szybko zużywają się części protez, które nie są tanie.Zwracam się więc do Państwa z prośbą o pomoc finansową, dzięki której będę mógł pokryć koszty leczenia, rehabilitacji oraz zakup i wymianę zużytych części protez.  Za każdą pomoc, nawet najmniejszą, bardzo dziękuję.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zambrowski, 1785 umożliwiają mi Państwo powrót do normalnego życia oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: