Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Peterwas, 1778

Kilka słów o beneficjencie

Jacek Peterwas
PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Nazywam sie Jacek Peterwas. Moja choroba zaczęła się w październiku 2009 r. Po przebytym zatrzymaniu akcji serca wskutek niedotlenienia mózgu nastąpiło porażenie czterokończynowe...
 Nazywam sie Jacek Peterwas. Moja choroba zaczęła się w październiku 2009 r. Po przebytym zatrzymaniu akcji serca wskutek niedotlenienia mózgu nastąpiło porażenie czterokończynowe. Z dnia na dzień stałem się osobą niepełnosprawną, w wyniku czego moje życie toczy się na wózku. Od tamtej pory nie potrafię funkcjonować bez pomocy innych osób. Każdego dnia potrzebuję rehabilitacji, aby uruchomić ręce i nogi. Sytuacja finansowa mojej rodziny nie pozwala na regularne zabiegi - czego potrzebuję. Zebrane dzięki Waszej pomocy środki finansowe byłyby w pełni wykorzystane m.in. na moją dalszą rehabilitację.  W związku z tym zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji AVALON z dopiskiem Peterwas, 1778 Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: