Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Garbowska, 1754

Kilka słów o beneficjencie

Marta Garbowska
POMÓŻ MARCIE W WALCE Z CHOROBĄ
Marta cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce i padaczkę. Rehabilitowana jest od urodzenia.
Każdy drobny postęp wymaga od niej tytanicznej pracy, ale jest wytrwała w dążeniu do celu i robi postępy. Wymaga konsultacji lekarskich, bardzo intensywnej terapii logopedyczno-psychologicznej i rehabilitacji. Każdego roku jeździmy na turnusy rehabilitacyjne, które prócz innych cech, doskonalą jej kompetencje społeczne. Zwracamy się do Państwa o pomoc, która umożliwi nam realizację leczenia i rehabilitacji, dając tym samym Marcie szansę na przystosowanie i radość życia.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Garbowska, 1754 pomagacie Państwo Marcie w leczeniu, rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: