Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Budniak, 1748

Kilka słów o beneficjencie

Marek Budniak
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Marek Budniak. Od siedmiu lat po przebytym udarze krwotocznym jestem osobą niepełnosprawną, uzależnioną od pomocy drugiej osoby. Poruszam się przy pomocy wózka inwalidzkiego lub samochodu. Potrzebne są mi drogie leki...
Nazywam się Marek Budniak. Od siedmiu lat po przebytym udarze krwotocznym jestem osobą niepełnosprawną, uzależnioną od pomocy drugiej osoby. Poruszam się przy pomocy wózka inwalidzkiego lub samochodu. Potrzebne są mi drogie leki, niezbędne do życia oraz stała rehabilitacja, dzięki której mogę chociaż troszkę chodzić. Muszę być rehabilitowany codziennie, bo inaczej moje mięśnie tak osłabną, że we ogóle nie będę mógł się poruszać.Wydatki związane z moją chorobą przewyższają moją rentę. Dotychczas korzystałem ze swoich środków oszczędnościowych, ale i one się wyczerpały. Wysokość mojej renty to 1290zł z zasiłkiem pielęgnacyjnym, z czego sam muszę się utrzymać, opłacić rachunki, wszelkie wyjazdy, a przede wszystkim drogą rehabilitację. Turnusy rehabilitacyjne przewyższają moje możliwości finansowe (to koszt od 3500zł do 5000zł za pobyt na jednym turnusie). Rehabilitacja z NFZ, z której regularnie korzystam, to 10 zabiegów domowych w jednym kwartale, a wyjazd na oddział rehabilitacji na trzy tygodnie w roku to stanowczo za mało.   Za każda pomoc serdecznie dziękuję.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Budniak, 1748 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: