Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ćwiek, 1744

Kilka słów o beneficjencie

Maciej Ćwiek
PROSZĘ O POMOC W WALCE O NORMALNE ŻYCIE
Witam. Zapewne wielu z Was mnie zna, lecz nie każdy wie, że kilka lat temu borykałem się z chorobą jaką jest nowotwór. Od tamtej pory jestem pod stałą opieką onkologiczną i uczęszczam na rehabilitację, dzięki której powoli wracam do zdrowia.
Następstwem między innymi jest obrzęk limfatyczny. Z zabiegów za pomocą urządzenia jakim jest masażer do drenażu limfatycznego korzystam na rehabilitacji raz na pół roku, a powinny być one wykonywane codziennie, a nawet 2 razy dziennie. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ćwiek, 1744 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: