Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Nowicki, 1689

Kilka słów o beneficjencie

Andrzej Nowicki
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH!
Witam. Nazywam się Andrzej Nowicki. W dniu 13.12.2010 roku w wieku 45 lat przeszedłem rozległy udar mózgu. Od tego czasu zmagam się z lewostronnym niedowładem kończyn.
Droga do odzyskania sprawności jest bardzo długa i żmudna, ale nie poddaję się, bo moim celem jest powrót do normalnego życia. Wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca proszę o wsparcie. Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa.... Wtedy proste - DZIĘKUJĘ - zawiera wszystko, co chcę powiedzieć.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nowicki, 1689 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: