Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Papajewski, 1671

Kilka słów o beneficjencie

Sebastian Papajewski
BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE W LECZENIU I REHABILITACJI
Nazywam się Sebastian Papajewski, mam autyzm i padaczkę lekooporną.
Mam problemy z mówieniem i komunikowaniem się ze światem. Od najmłodszych lat rodzice poddawali mnie różnym formom terapii, dzięki czemu skończyłem szkołę i osiągnąłem pewien stopień samodzielności. W wieku 16 lat zachorowałem na padaczkę, która spowodowała regres w moim funkcjonowaniu. Częste napady powodują silne bóle głowy, problemy z pamięcią i poruszaniem się. Moi rodzice bardzo mnie kochają i wspierają, ale sami nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów leczenia i rehabilitacji.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Papajewski, 1671 wspieracie mnie w codziennych zmaganiach, pomagacie opłacić terapie i lekarstwa.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: