Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Jurga, 1586

Kilka słów o beneficjencie

Julia Jurga
POMÓŻ JULII W WALCE Z CHOROBĄ
Witam. Jestem mamą 9-letniej Julii, która jest chora na rzadką chorobę - schizencephalię. Choroba ta charakteryzuje się wiotkim tułowiem i sztywnymi kończynami. Julia ma wszczepioną do mózgu zastawkę komorowo-otrzewnową. Przeżyła już w swoim życiu bardzo dużo ciężkich chwil...
Witam. Jestem mamą 9-letniej Julii, która jest chora na rzadką chorobę - schizencephalię. Choroba ta charakteryzuje się wiotkim tułowiem i sztywnymi kończynami. Julia ma wszczepioną do mózgu zastawkę komorowo-otrzewnową. Przeżyła już w swoim życiu bardzo dużo ciężkich chwil.Moja córeczka jest wspaniałym, mądrym dzieckiem, chodzi do 2 klasy szkoły podstawowej w klasie integracyjnej. Do szczęścia potrzebna jest jej tylko większa sprawność ruchowa, która pozwoli jej normalnie funkcjonować w społeczeństwie.Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla Julii. Pieniądze te będą wykorzystanie na rehabilitację oraz sprzęt medyczny.   Wszystkim z góry bardzo dziękuję.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jurga, 1586 pomagacie Państwo Julii w jej codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: