Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Arasimowicz, 1576

Kilka słów o beneficjencie

Elżbieta Arasimowicz
POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA
Nazywam się Elżbieta i jestem osobą niepełnosprawną. Od 45 lat poruszam się na protezie udowej. Przyczyną amputacji był nowotwór.
Od 32 lat pracuję jako antropolog. Moja praca polega na ciągłym kontakcie z chorymi dziećmi. Niestety ostatnio z powodu przeciążeń spowodowanych długotrwałym chodzeniem na nieodpowiedniej protezie doszło u mnie do zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Niestety zakup protezy ze stawem kolanowym c-leg jest dla mnie nieosiągalny. Dlatego chciałabym prosić Państwa o pomoc w zebraniu środków na ten cel.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ARASIMOWICZ, 1576 pomagacie mi Państwo w zakupie protezy i codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: