Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Malińska, 1569

Kilka słów o beneficjencie

Halina Malińska
PROSZĘ O POMOC W ZACHOWANIU SPRAWNOŚCI
Nazywam się Halina Malińska. Od 2006 roku zmagam się z chorobą Parkinsona, która pozbawiła mnie sprawności i samodzielności.Osłabione mięśnie nie potrafią utrzymać kręgosłupa w pionie.
Moim marzeniem jest zniwelowanie bólu, powrót do prawidłowej pozycji ciała oraz zachowanie sprawności. Stan mojego zdrowia wymaga codziennej rehabilitacji domowej oraz specjalistycznej w Ośrodkach Rehabilitacyjnych. Niestety są to bardzo kosztowne zabiegi.
Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Malińska, 1569 pomożecie mi Państwo w zmaganiach z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu. Zachowaniu odrobiny sprawności dzięki rehabilitacji i zmniejszeniu bólu. Za każdą nawet najmniejszą wpłatę SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, Halina Malińska

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: