Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kosecka, 1565

Kilka słów o beneficjencie

Ewa Kosecka
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Witam. Nazywam się Ewa Kosecka. Mam zaledwie 37 lat. Choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe i padaczkę. Mam nadciśnienie tętnicze i wrodzoną niedoczynność tarczycy. Jestem po udarze mózgu, a także mam Zespół Turnera z oligofrenią...
Witam. Nazywam się Ewa Kosecka. Mam zaledwie 37 lat. Choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe i padaczkę. Mam nadciśnienie tętnicze i wrodzoną niedoczynność tarczycy. Jestem po udarze mózgu, a także mam Zespół Turnera z oligofrenią. Od kilku lat niedowidzę, mam 95-100% ubytku słuchu, słyszę w 20% dzięki protezie-implancie słuchowym typu Baha, składającej się z dwóch części. Jedną część mam wewnątrz głowy przymocowaną do kości, a druga część w postaci "śruby" znajduje się na zewnątrz głowy za uchem. Tę "śrubę" należy codziennie przemywać, aby nie tworzył się wokół niej stan zapalny. To nie wszystko – mam także znaczną osteoporozę, łamliwość kolan, trudności z chodzeniem, skierowanie na leczenie operacyjne - endoprotezy obu kolan, a na dodatek mam problemy z mową. Już NIEDOSŁYSZĘ - NIEDOWIDZĘ - NIE MOGĘ CHODZIĆ - WYPOWIADAĆ SIĘ, a po UDARZE MÓZGU mój stan zdrowia ZNACZNIE SIĘ POGORSZYŁ!Może mi POMÓC tylko STAŁA SPECJALISTYCZNA i kosztowna, codzienna REHABILITACJA oraz LECZENIE w RÓŻNYCH SPECJALISTYCZNYCH PORADNIACH.  Z góry serdecznie DZIĘKUJĘ za DOBROĆ WASZEGO SERCA.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOSECKA, 1565 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Liczę na Państwa POMOC!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: