Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sobczyk, 1555

Kilka słów o beneficjencie

Marzena Sobczyk
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Mam na imię Marzena Sobczyk, urodziłam się w Żorach. Od urodzenia choruję na rzadki zespół Melnick-Needles. Od maja 2010 roku zaczęły się poważne problemy z oddychaniem (obecnie jestem na tlenoterapii biernej przez 17h/dobę). Po wielu badaniach, konsultacjach lekarskich, pobytach w szpitalach w październiku 2014 roku dowiedziałam się, że mam głębokie zaburzenia wentylacji typu restrykcyjnego, który powoduje m.in. niedotlenie krwi, kłopoty z oddychaniem, szybkie zmęczenie. Do końca życia będę musiała być na tlenoterapii...
Mam na imię Marzena Sobczyk, urodziłam się w Żorach. Od urodzenia choruję na rzadki zespół Melnick-Needles. Od maja 2010 roku zaczęły się poważne problemy z oddychaniem (obecnie jestem na tlenoterapii biernej przez 17h/dobę). Po wielu badaniach, konsultacjach lekarskich, pobytach w szpitalach w październiku 2014 roku dowiedziałam się, że mam głębokie zaburzenia wentylacji typu restrykcyjnego, który powoduje m.in. niedotlenie krwi, kłopoty z oddychaniem, szybkie zmęczenie. Do końca życia będę musiała być na tlenoterapii. W roku 2015, dzięki Państwa otwartości udało się zebrać większą część kwoty na zakup windy krzesełkowej, która zostanie zainstalowana wewnątrz domu. Dlatego w tym roku, każde oddanie 1% na moją rzecz oraz wszelkie darowizny zostaną przeznaczone na koszty leczenia, rehabilitację domową oraz turnus rehabilitacyjny.     Wdzięczna za okazaną pomoc i serce, proszę o oddanie na moją rzecz 1% lub darowizny na konto FUNDACJI AVALON z dopiskiem Sobczyk, 1555. W ten sposób pomagacie mi Państwo w mojej kolejnej walce o życie, jego jakość i sens.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: