Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kamiński, 1539

Kilka słów o beneficjencie

Maciej Kamiński
POMÓŻ MI UDOWADNIAĆ, ŻE NIE MOŻLIWE JEST MOŻLIWE
Mam na imię Maciej. Od 2001 roku po chorobie kręgosłupa poruszam się na wózku. Długo nie mogłem się pozbierać ale nie poddałem się. Teraz na co dzień staram się udowadniać swoją postawą, że nie możliwe jest możliwe. Przekraczam kolejne bariery i granice ...
Mam na imię Maciej. Od 2001 roku po chorobie kręgosłupa poruszam się na wózku. Długo nie mogłem się pozbierać ale nie poddałem się. Teraz na co dzień staram się udowadniać swoją postawą, że nie możliwe jest możliwe. Przekraczam kolejne bariery i granice, aktywnym sposobem życia pokazuje innym osobom niepełnosprawnym, że można korzystać z takich samych przyjemności jak ludzie pełnosprawni.W miarę możliwości chcę spełniać swoje marzenia. Interesuję się polityką, grami logicznymi i podróżami... W ostatnim czasie, przystosowanym samochodem, objechałem wraz z moim przyjacielem (również wózkowiczem) Europę. Podróż trwała ponad 3 miesiące - więcej można znaleźć na stronie www.wheelchairtrip.com - zapraszam.Kolejnym moim marzeniem jest podróż do Australii, chciałbym zdobyć nowy kontynent J. Jestem przekonany, że dzięki Państwa wsparciu i tym razem się uda!   TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI. POZDRAWIAM MACIEJ!
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kamiński, 1539 pomagasz mi realizować moje marzenia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: