Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Komar, 1497

Kilka słów o beneficjencie

Grażyna Komar
Każda pomoc jest dla mnie szansą i nadzieją w mojej codziennej walce z chorobą
Nazywam się Grażyna Komar i mam 50 lat. Od 27 lat choruję na SM (stwardnienie rozsiane). Schorzenie to poczyniło w moim organizmie znaczne spustoszenie...
Nazywam się Grażyna Komar i mam 50 lat. Od 27 lat choruję na SM (stwardnienie rozsiane). Schorzenie to poczyniło w moim organizmie znaczne spustoszenie. Od 6 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Mój stan ciągle się pogarsza a niepełnosprawność niestety cały czas postępuje. Chciałabym móc w miarę samodzielnie funkcjonować, ale do tego potrzebne jest odpowiednie przystosowanie mieszkania oraz specjalna winda abym mogła bez problemów wyjeżdżać z domu. Do tej pory nie wynaleziono leku, który wyleczyłby chorego na stwardnienie rozsiane, jedyną nadzieją na spowolnienie postępów choroby jest regularna rehabilitacja. Pomaga ona zachować resztki sprawności, jednak dla mnie jest zbyt kosztowna. Niestety nie stać mnie na samodzielne pokrycie wszystkich kosztów, dlatego bardzo Państwa proszę o wsparcie. Z góry dziękuję za okazane wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Komar, 1497 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: