Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Maślakiewicz, 1435

Kilka słów o beneficjencie

Aneta Maślakiewicz
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Aneta Maślakiewicz i mam 50 lat. Choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Poruszam się na wózku elektrycznym, który daje mi komfort codziennego funkcjonowania.
Środki, które posiadam nie wystarczają na pokrycie codziennych wydatków, opłacenie opieki, lekarstw i środków pielęgnacyjnych. Aby poprawić moją sprawność i kondycję konieczna jest rehabilitacja, na którą obecnie nie mam środków. Korzystając z możliwości Internetu zdobywam wiedzę i nawiązuję znajomości z ciekawymi ludźmi. Będę wdzięczna za każdy akt dobrej woli. Dzięki Państwa pomocy mam szansę na lepszą przyszłość oraz aktywne i godne życie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Maślakiewicz, 1435 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Aneta Maślakiewicz

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: