Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Róż, 1328

Kilka słów o beneficjencie

Magdalena Róż
POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MARZENIA
Nazywam się Magdalena Róż mam 14 lat. Urodziłam się z przepukliną oponowo- rdzeniową, co spowodowało, że poruszam się na wózku inwalidzkim. Obecnie jestem uczennicą gimnazjum. Tak jak moi rówieśnicy mam zainteresowania i swoje marzenia. Jednak nie jest łatwo je realizować...
Nazywam się Magdalena Róż mam 14 lat. Urodziłam się z przepukliną oponowo-rdzeniową, co spowodowało, że poruszam się na wózku inwalidzkim. Obecnie jestem uczennicą gimnazjum. Tak jak moi rówieśnicy mam zainteresowania i swoje marzenia. Jednak nie jest łatwo je realizować. Codziennie walczę z barierami architektonicznymi (np. schody, nieprzystosowane mieszkanie). Wymagam też regularnej rehabilitacji.Nie zraża mnie to jednak. Jestem pozytywnie nastawioną do życia nastolatką. Lubię spotykać się z rodziną, przyjaciółmi, uprawiać sport. Staram się żyć normalnie. Realizację marzeń chce rozpocząć od dostosowania mojego mieszkania do potrzeb osób niepełnosprawnych i zakupu niezbędnego mi sprzętu ortopedycznego. Niestety jest to bardzo kosztowne, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę na moje subkonto w  Fundacji AVALON z dopiskiem RÓŻ, 1328 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach w walce o normalne życie oraz w spełnianiu marzeń.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: