Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Boruc, 1322

Kilka słów o beneficjencie

Michał Boruc
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!
Witam Państwa, nazywam się Michał Boruc. Mam 13,5 lat. Obecnie uczęszczam do szkoły. Wychowuję się w 5-cio osobowej rodzinie, a jedynym żywicielem jest mój tato. Od 6-ściu lat choruję na CUKRZYCĘ TYPU-1, jest to związane z ciągłym podskórnym wlewem insuliny...
 Witam Państwa, nazywam się Michał Boruc. Mam 13,5 lat. Obecnie uczęszczam do szkoły. Wychowuję się w 5-cio osobowej rodzinie, a jedynym żywicielem jest mój tato. Od 6-ściu lat choruję na CUKRZYCĘ TYPU-1, jest to związane z ciągłym podskórnym wlewem insuliny. Przez cukrzycę moje dzieciństwo było pełne wyrzeczeń, walki o utrzymanie tzw. dobrych cukrów, w większości spędziłem je w szpitalach. Cukrzyca jest chorobą kosztowną, wydatki na środki lecznicze (parę rodzajów insuliny, paski, itp.), oraz odpowiednia dieta są za wysokie jak na nasze gospodarstwo. Nasza sytuacja jest bardzo trudna, jak wspomniałem na wstępie naszą rodzinę utrzymuje tylko mój tato. Mam jeszcze brata rówieśnika (który również posiada problemy zdrowotne), oraz 4 miesięczną siostrzyczkę. Dlatego zwracam się do Państwa o udzielenie mi pomocy finansowej. Środki zebrane na subkoncie przeznaczę na pokrycie kosztów związanych z moją chorobą, a więc pomogę moim rodzicom, w których mam wielkie oparcie.   
Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Boruc, 1322 pomagają Państwo mnie i moim bliskim. Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję. Michał

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: