Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Blok, 1321

Kilka słów o beneficjencie

Mirosław Blok
POMÓŻ MI NARODZIĆ SIĘ NA NOWO
Nazywam się Mirosław Blok, urodziłem się w 1976 roku. 11-go września 2011 roku moje życie straciło sens. Uległem wypadkowi, rezultatem czego była utrata obu kończyn dolnych. Obecnie uczęszczam na zabiegi rehabilitacyjne, później nastąpi tzw. protezowanie kończyn.
Obecnie moje życie jest wielkim koszmarem, ale mam nadzieję, ze znajdą się życzliwi ludzie, którzy pomogą mi stanąć na (nogi) i ponownie poczuć się wartościowym człowiekiem. Jak na razie jestem wyłącznie ciężarem dla mojego ojca emeryta, bardzo chciałby, ale nie jest mi w stanie pomóc, sam posiada II grupę inwalidzką.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Blok, 1321 pomagają mi Państwo w rehabilitacji i w walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: