Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Smuga, 1294

Kilka słów o beneficjencie

Natalia Smuga
Fundacji AVALON z dopiskiem SMUGA,1294
Witajcie! Nazywam się Natalia Smuga i mam 14 lat. Jestem uczennicą 5 klasy SP dla dzieci słabo słyszących w Łodzi. Straciłam słuch mając 6 miesięcy. Byłam chora na zapalenie oskrzeli i lekarz podał mi za silny antybiotyk (Gentamycyna)...
 Witajcie! Nazywam się Natalia Smuga i mam 14 lat. Jestem uczennicą 5 klasy SP dla dzieci słabo słyszących w Łodzi. Straciłam słuch mając 6 miesięcy. Byłam chora na zapalenie oskrzeli i lekarz podał mi za silny antybiotyk (Gentamycyna).Po 6 lat oczekiwania na operację wszczepienia implantu ślimakowego w klinice w Kajetanach odmówiono mi jej, ponieważ lekarze stwierdzili, że jestem już za duża i mniejsze dzieci potrzebują implantu bardziej niż ja. Moja mama znalazła jednak klinikę w Lublinie, w której zostałam zaimplantowana w 2008 roku. Moim hobby jest taniec, na razie rytm wyczuwam poprzez drganie podłogi, mebli itp. Kocham przyrodę, pragnę usłyszeć szum liści, śpiew ptaków oraz bawić się jak każde dziecko ze swoim pupilem wydając mu komendy. Chciałabym porozmawiać normalnie z moją rodziną, znajomymi, usłyszeć ich, gdyż nie każdy rozumie mowę języka migowego. Jestem nastolatką i potrzebuję rozmów z mamą o życiu. Mam młodszą siostrzyczkę, chcę być dla niej wzorem. Jednak jak to zrobić, gdy nie mogę jej dokładnie wszystkiego wytłumaczyć? Teraz potrzebuję dużo rehabilitacji, żebym mogła zacząć mówić. Jest ona jednak nierefundowana, a surdologopeda kosztuje 10 złotych za 10 minut nauczania mowy. Proszę Was o przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto w .Dla Was to mało, jednak dla mnie to naprawdę dużo.Pozdrawiam i dziękuje za pomoc,  Natalka :)

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: