Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kreja, 1288

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Kreja
POMÓŻ PIOTRUSIOWI W DALSZYM ROZWOJU
Jesteśmy rodzicami 7-letniego Piotrusia, u którego stwierdzono autyzm dziecięcy. Piotruś mało mówi, nie reaguje na wszystkie polecenia, unika kontaktu wzrokowego, nie bawi się z rówieśnikami. Jest pod opieką Poradni Autystycznej, uczęszcza do Przedszkola Specjalnego...
Jesteśmy rodzicami 7-letniego Piotrusia, u którego stwierdzono autyzm dziecięcy. Piotruś mało mówi, nie reaguje na wszystkie polecenia, unika kontaktu wzrokowego, nie bawi się z rówieśnikami. Jest pod opieką Poradni Autystycznej, uczęszcza do Przedszkola Specjalnego.Piotruś jest pogodnym, ciekawym świata dzieckiem, które jest w tym świecie zagubione... Pragniemy, aby nasz synek w przyszłości potrafił radzić sobie sam. Pomagamy mu jak tylko możemy. Potrzebuje on lekarza logopedy, dietetyka, środki na leki oraz turnusy rehabilitacyjne, terapie integracji sensorycznej, a także pomoce dydaktyczne do ćwiczeń w domu.  Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem KREJA, 1288, by wesprzeć Piotrusia w powrocie do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: