Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Majewska, 1272

Kilka słów o beneficjencie

Wiktoria Majewska
Fundacji AVALON z dopiskiem MAJEWSKA,1272
Jesteśmy rodzicami 7-letniej Wiktorii, u której wciąż nie zdiagnozowano choroby. Wikusia ma obniżone napięcie mięśniowe, nadwrażliwość słuchową, problemy z koncentracją, nadpobudliwość, wadę wzroku, zaburzenia integracji sensorycznej, problemy z motoryką, jej układ psychoruchowy nie rozwija się prawidłowo...
 Jesteśmy rodzicami 7-letniej Wiktorii, u której wciąż nie zdiagnozowano choroby. Wikusia ma obniżone napięcie mięśniowe, nadwrażliwość słuchową, problemy z koncentracją, nadpobudliwość, wadę wzroku, zaburzenia integracji sensorycznej, problemy z motoryką, jej układ psychoruchowy nie rozwija się prawidłowo. Szukając przyczyny tych schorzeń Wiktoria przeszła wiele badań, które jak na razie nie wykazały żadnej przyczyny. Obecnie oczekujemy na wyniki badań genetycznych.Nasza córka jest cały czas rehabilitowana,  ma specjalnie opracowaną terapię psychologiczną, pedagogiczną, jak i logopedyczną, uczęszcza na zajęcia integracji sensorycznej. Wiosną dojdzie jej jeszcze hipoterapia.Jesteśmy dumni z naszej córeczki, która tak dzielnie znosi rehabilitację i terapię. Tygodniowo ma od 6 do 10 godzin rehabilitacji i zajęć wspomagających jej dalszy rozwój. Wiktoria robi postępy dzięki odpowiedniej terapii i rehabilitacji.Niestety zajęcia na które uczęszcza nasze dziecko są bardzo kosztowne i nie jesteśmy w stanie sprostać tym wszystkim wydatkom związanym z jej terapią. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie swojego 1% procenta podatku dochodowego lub darowizny . W ten sposób dajecie Państwo Wiktorii szansę na normalne życie.Dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i Wiktorii za okazane wsparcie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: