Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szalińska, 1243

Kilka słów o beneficjencie

Karolina Szalińska
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Karolina Szalińska, mam 28 lat. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe spastyczne.
Mimo to iż poruszam się na wózku staram się czerpać z życia sto procent. Moim marzeniem jest stać się jak najbardziej samodzielna i niezależna ale do tego niestety potrzebuje systematycznej rehabilitacji. Koszt tego wynosi 70 zł tygodniowo więc zwracam się do Państwa o 1 procent i darowizny.
Przekazując 1% podatku i darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem SZALIŃSKA, 1243 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz dajecie mi szansę na bycie osobą bardziej samodzielną.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: