Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szepielak, 1194

Kilka słów o beneficjencie

Elżbieta Szepielak
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ!
Nazywam się Elżbieta Donata Szepielak. Od lat choruję na stwardnienie rozsiane (SM). Jest to nieuleczalna choroba centralnego układu nerwowego, której skutkiem jest postępująca niepełnosprawność.
Można ją spowolnić tylko dzięki systematycznej rehabilitacji, która nie zawsze jest refundowana przez NFZ. Bardzo chciałabym korzystać z rehabilitacji prywatnej, niestety moja sytuacja finansowa mi na to nie pozwala. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Dzięki niej będę mogła lepiej funkcjonować - być bardziej samodzielna w codziennych czynnościach.
Jeżeli chcecie mnie wesprzeć w codziennym funkcjonowaniu, to proszę o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem SZEPIELAK, 1194.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: