Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Soliwoda, 1168

Kilka słów o beneficjencie

Tadeusza Soliwoda
Moja 57-letnia mama - Tadeusza Soliwoda w 2010r. uległa ciężkiemu krwotokowi śródmózgowemu. Od tego czasu jest całkowicie uzależniona od innych osób...
Mam na imię Edyta i zwracam się do Państwa w imieniu mojej 57-letniej mamy - Tadeuszy Soliwoda, która w 2010r. uległa ciężkiemu krwotokowi śródmózgowemu. Od tego czasu jest całkowicie uzależniona od innych osób. Dzięki Państwa 1% podatku mogłam zapewnić mamie prywatną rehabilitację na wysokim poziomie, wizyty neurologopedów oraz opłacić wiele nieprzewidzianych w intensywnej opiece wydatków. Mam nadzieję, że i w tym roku również przekażecie Państwo 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem SOLIWODA, 1186 na rzecz mojej mamy, za co już dziś bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: