Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Głowacka, 11676

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Głowacka
Przekazując 1% podatku lub darowizną Fundacji Avalon z dopiskiem Głowacka,11676 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.
Nazywam się Katarzyna Głowacka. Mam 56 lat. Urodziłam się z zaćmą wrodzoną obu oczu. W wieku 37 lat zachorowałam na Odrę, która zaatakowała najsłabszą część mojego organizmu, czyli oczy, powodując liczne stany zapalne, skoki ciśnienia, problemy z rogówkami i zanik nerwu wzrokowego.
Oprócz problemów ze wzrokiem często zapadam na ciężkie infekcję górnych dróg oddechowych. Leczenie antybiotykami, lekami przeciw zapalnymi i sterydami rozwinęło u mnie dodatkowo nadciśnienie, astmę oskrzelową, cukrzyce typu drugiego i chorobę Hashimoto. Mimo problemów ze zdrowiem staram się być aktywna i pomocna innym, ale przede wszystkim chcę czuć się bezpiecznie i mieć możliwość godnego, w miarę samodzielnego życia. Mocno wierzę, że ktoś pochyli się nad moim problemem i pomoże mi w spełnieniu moich marzeń o spokojnym i stabilnym życiu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: