Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Głowacka, 11676

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Głowacka
POMÓŻ MI W DRODZE DO NIEZALEŻNOŚCI
Nazywam się Katarzyna Głowacka. Mam 55 lat. Urodziłam się z zaćmą wrodzoną obu oczu, mam zanik nerwu wzrokowego, który bardzo szybko postępuje i niestety obecnie posiadam resztki wzroku.
Pracowałam jako masażystka. Praca dawała mi satysfakcję i dostarczała środków do życia. Istnieje urządzenie, które umożliwiło by mi samodzielność. Jest to udźwiękowiona kamera, która wychwytuje tekst z otoczenia lub dokumentu. Ma też możliwość rozpoznawania twarzy i wybranych produktów. Jest ono niestety poza moim zasięgiem finansowym. Mocno wierzę, że ktoś pochyli się nad moim problemem i pomoże zdobyć sprzęt, który da mi możliwość godnego życia.
Przekazując 1% podatku lub darowizną Fundacji Avalon z dopiskiem Głowacka, 11676 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: