Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zdrojewski, 1127

Kilka słów o beneficjencie

Bartosz Zdrojewski
POMÓŻ MI OTWORZYĆ FURTKĘ DO LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI
Mam na imię Bartosz. W 2002 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu. Doznałem urazu kręgosłupa i rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym na wysokości C5, którego skutkiem jest porażenie czterokończynowe.
Od tamtej pory poruszam się na wózku inwalidzkim i wymagam całodobowej opieki. Staram się być samodzielnym i niezależnym na tyle, na ile to jest w moim stanie możliwe. Chcę być aktywny zawodowo i brać czynny udział w życiu społecznym. Jednak do tego muszę systematycznie polepszać swoją sprawność przez rehabilitację i indywidualne ćwiczenia oraz korzystać ze specjalistycznej pomocy medycznej oraz drogiego sprzętu rehabilitacyjnego.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZDROJEWSKI, 1127 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za okazane wsparcie. Bartosz Zdrojewski

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: