Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kruczalak, 1099

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Kruczalak
PROSZĘ O POMOC W MOICH CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Łukasz. Bardzo chciałbym móc pracować i realizować się samodzielnie, jednak uniemożliwia mi to poważna choroba, która pojawiła się w 13 roku życia.
Bym mógł lepiej funkcjonować potrzebuję terapii, rehabilitacji i leków, które nie zawsze są na liście leków refundowanych. Nadzieją jest dla mnie Fundacja i ludzie dobrej woli, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w formie wpłaty 1% podatku lub darowizny na moją rzecz.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KRUCZALAK, 1099 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach i w walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: