Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Oburzyński, 10784

Kilka słów o beneficjencie

Hej! Jestem Stasiu! Urodziłem się 2.10.1018 roku. Nic nie wskazywało że będę miał problemy zdrowotne. Dostałem 10 punktów w skali Agpar. Po kilku godzinach miałem zaburzenia oddychania, w 2 tygodniu życia bezdech i pierwsze drgawki-napad padaczki.
W 6 tygodniu życia rezonans wykazał liczne torbiele. Mam też padaczkę, wzmożone napięcie mięśni oraz opóźniony rozwój psychoruchowy. Z powodu nietolerancji białka jestem na specjalnej diecie Nutramigen LLA LIPIL. Jedyną szansę na poprawę zdrowia i sprawności daje systematyczna, wieloprofilowa rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna.

Oburzyński, 10784
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: