Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Nagelska, 10718

Kilka słów o beneficjencie

Zuzanna Nagelska
POMÓŻ MI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ
Mam na imię Zuzia, urodziłam się 06.05.2016 roku. Po porodzie spędziłam dwa tygodnie na oddziale przyjmując silny antybiotyk, po wyjściu miałam pierwszą wizytę u kardiologa. Jestem pod opieką wielu specjalistów, mam wadę nerek, niedobór odporności komórkowej w tym atopie.
Także mam obniżone napięcie mięśniowe i problemy z równowagą. Uczęszcam na turnusy rehabilitacyjne, które są mi bardzo potrzebne, bym była sprawniejsza. Zaczynam Wczesne Wspomaganie Rozwoju, ze względu na opóźnienie rozwoju i mowy. Jeden procent pomoże mi w dalszych ćwiczeniach, szybszych wizytach u specjalistów, bo jest długa kolejka na NFZ a wizyty są bardzo kosztowne.
Przekazując 1% Fundacji Avalon z dopiskiem Nagelska, 10718 wspieracie mnie Państwo w walce o sprawność i w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: