Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Figwer, 1056

Kilka słów o beneficjencie

Małgorzata Figwer
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Gosia. Od 6 lat choruję na ataksję rdzeniowo-móżdzkową (SCA 2). Jest to choroba genetyczna. Ataksja powoduje brak koordynacji ruchowej kończyn dolnych i górnych, kłopoty z równowagą, problemy z mową.
Z tygodnia na tydzień choroba postępuje. W Polsce ataksja jest nieuleczalna. Szansą na normalne życie jest iniekcja komórek macierzystych. Są kliniki przeprowadzające takie zabiegi, co niestety wiąże się z kosztami, które przekraczają moje możliwości finansowe.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon, z dopiskiem FIGWER, 1056 pomagacie mi Państwo zebrać pieniądze na przeprowadzenie zabiegu, wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu. Dajecie mi szansę na normalne życie zdrowej osoby. Dziękuję!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: