Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szukała, 10382

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Witold Szukała, mam 51 lat. W listopadzie 2018 r. uległem poważnemu wypadkowi rowerowemu, w wyniku którego doznałem urazu wielonarządowego.
Złamałem kręgosłup w odcinku piersiowym oraz całkowicie uszkodzony został rdzeń kręgowy. To sprawiło, że jestem sparaliżowany i nie czuję nic od piersi w dół. Jestem osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji. Czeka mnie życie na wózku inwalidzkim. Staram się przystosować do nowego życia i cieszyć każdym dniem. Potrzebuję nieustannej rehabilitacji, leków, środków pielęgnacyjnych i opatrunkowych oraz specjalistycznego sprzętu wspomagającego rehabilitację i moje codzienne życie.

Szukała, 10382
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: