Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szukała, 10382

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Witold Szukała, mam 51 lat. W listopadzie 2018 r. uległem poważnemu wypadkowi rowerowemu, w wyniku którego doznałem urazu wielonarządowego.
Złamałem kręgosłup w odcinku piersiowym oraz całkowicie uszkodzony został rdzeń kręgowy. To sprawiło, że jestem sparaliżowany i nie czuję nic od piersi w dół. Jestem osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji. Czeka mnie życie na wózku inwalidzkim. Staram się przystosować do nowego życia i cieszyć każdym dniem. Potrzebuję nieustannej rehabilitacji, leków, środków pielęgnacyjnych i opatrunkowych oraz specjalistycznego sprzętu wspomagającego rehabilitację i moje codzienne życie.

Szukała, 10382
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: